Pomoc techniczna/merytoryczna i przyjmowanie zgłoszeń

Osoby udzielające wyjaśnień do SIO w kuratoriach oświaty
lp. województwo imię, nazwisko komórka organizacyjna w kuratorium oświaty stanowisko tel. e-mail
1 Dolnośląskie Marek Sieczka Wydział Nadzoru Kształcenia Podstawowego i Specjalnego starszy wizytator 71 340-63-42 msieczka@kowroc.pl
Mariusz Lasko Wydział Organizacyjny starszy informatyk 71 340-63-46 sio@kuratorium.wroclaw.pl
2 Kujawsko-Pomorskie Michał Bazelak Wydział Strategii i Rozwoju starszy informatyk 52 349-76-35 michalb@bydgoszcz.uw.gov.pl
Janusz Bazelak Wydział Organizacyjny starszy inspektor 52 349-76-35 jbazelak@bydgoszcz.uw.gov.pl
3 Lubelskie Jolanta Misiak Wydział Pragmatyki Zawodowej i Analiz dyrektor 81 538-52-07 jolanta.misiak@kuratorium.lublin.pl
Dariusz Noskowicz Wydział Pragmatyki Zawodowej i Analiz starszy informatyk 81 538-52-06 dariusz.noskowicz@kuratorium.lublin.pl
4 Lubuskie Julian Szambelan Samodzielne Stanowisko ds. Obronnych główny specjalista 95 725-50-22 j.szambelan@ko-gorzow.edu.pl
5 Łódzkie Rafał Bieniek Wydział Organizacyjny starszy specjalista 42 636-61-30 rbieniek@kuratorium.lodz.pl
Marta Obielak Wydział Organizacyjny inspektor 43 636-61-30 mobielak@kuratorium.lodz.pl
6 Małopolskie Anna Dziedzic Wydział Nadzoru Pedagogicznego starszy wizytator 12 448-11-27 anna.dziedzic@kuratorium.krakow.pl
Monika Broś

(w zakresie upoważnień)

Wydział Strategii Edukacyjnej i Pragmatyki Zawodowej – Oddział Strategii i Analiz starszy specjalista 12 448-11-13 monika.bros@kuratorium.krakow.pl
7 Mazowieckie Tomasz Wojtan
(w zakresie upoważnień i pomocy technicznej)
Wydział Informacji i Programów Rządowych starszy specjalista 22 551-24-00 wew. 2021 tomasz.wojtan@kuratorium.waw.pl
Bartosz Maciołek
(w zakresie upoważnień i pomocy technicznej)
Wydział Informacji i Programów Rządowych starszy specjalista 22 551 24 00 wew. 2023 bartosz.maciolek@kuratorium.waw.pl
Urszula Góra
(wsparcie merytoryczne)
Wydział Rozwoju Edukacji wizytator 22 551 24 00 wew. 6110 urszula.gora@kuratorium.waw.pl
Tomasz Pachecki Delegatura Siedlce informatyk 25 632-60-00 wew. 116 sio.siedlce@kuratorium.waw.pl
Grzegorz Golubski Delegatura Płock informatyk 24 262-65-35 wew. 108 sio.plock@kuratorium.waw.pl
Grzegorz Tyburski Delegatura Ciechanów informatyk 23 672-44-71 wew. 30 sio.ciechanow@kuratorium.waw.pl
Ireneusz Ciak Delegatura Ostrołęka informatyk 29 760-42-91 wew. 101 sio.ostroleka@kuratorium.waw.pl
Rafał Błędowski Delegatura Radom informatyk 48 362-82-84 sio.radom@kuratorium.waw.pl
8 Opolskie Piotr Łaba Wydział Organizacji i Pragmatyki Zawodowej Nauczycieli z-ca dyrektora 77 452-41-98 plaba@kuratorium.opole.pl
9 Podkarpackie Stanisław Cisek Wydział Rozwoju i Wsparcia Edukacji starszy informatyk 17 867-11-46 scisek@ko.rzeszow.pl
10 Podlaskie Małgorzata Borkowska Wydział Kadr i Organizacji starszy inspektor 85 748-48-00 mborkowska@kuratorium.bialystok.pl
Grzegorz Jaworowski Wydział Kadr i Organizacji główny specjalista 85 748-48-01 gjaworowski@kuratorium.bialystok.pl
11 Pomorskie Iwona Tanewska Wydział Organizacji i Informacji Oświatowej z-ca dyrektora 58 322-29-12 iwona.tanewska@kuratorium.gda.pl
Małgorzata Kaczorowska Wydział Organizacji i Informacji Oświatowej starszy inspektor 58 322-29-14 sio@kuratorium.gda.pl
12 Śląskie Regina Jaroń Oddział Kształcenia Ogólnego, Zawodowego, Ustawicznego i Doskonalenia Nauczycieli specjalista 32 606-30-16 statystyka@kuratorium.katowice.pl
Andrzej Kloc Wydział Organizacyjno-Administracyjny Oddział Informatyzacji i Statystyki p.o. kierownika 32 606-30-29 statystyka@kuratorium.katowice.pl
13 Świętokrzyskie Robert Błaut Wydział Organizacji i Rozwoju Edukacji starszy informatyk 41 342-17-83 robert.blaut@kuratorium.kielce.pl
14 Warmińsko-Mazurskie Karol Krupa Wydział Administracyjno-Prawny starszy specjalista 89 523-26-14 kkrupa@ko.olsztyn.pl
15 Wielkopolskie Agnieszka Sobocka Wydział Rozwoju Edukacji starszy informatyk 780 386 023 sio@ko.poznan.pl
16 Zachodniopomorskie Daniela Arciszewska Wydział Wspierania Edukacji, Analiz i Strategii starszy wizytator 91 44-27-547 darciszewska@kuratorium.szczecin.pl
Anna Krukowska-Włoch Wydział Administracji i Kadr starszy informatyk 91 44-27-575

System Informacji Oświatowej

Informujemy, że pomoc techniczna i merytoryczna dotycząca Systemu Informacji Oświatowej oraz portalu Strefy Pracownika, udzielana jest wyłącznie poprzez formularz dostępny na stronie pomocsio.men.gov.pl lub bezpośrednio po zalogowaniu w systemie SIO, w zakładce Pomoc w lewym menu. Zgłoszenia przyjmowane są 24h/7 dni w tygodniu.

W formularzu znajduje się arkusz do przekazywania zgłoszeń dotyczących zagadnień merytorycznych i technicznych związanych z obsługą aplikacji Systemu Informacji Oświatowej oraz portalu Strefy Pracownika.

Po wysłaniu zgłoszenia otrzymacie Państwo unikalny identyfikator zgłoszenia oraz link do strony, na której będziecie mogli Państwo śledzić aktualny status swojego zgłoszenia.

Zapraszamy Państwa do zapoznania się z instrukcjami technicznymi, komentarzami merytorycznymi, filmami instruktażowymi oraz z najczęściej zadawanymi pytaniami i odpowiedziami dostępnymi w odpowiednich zakładkach na stronie pomocy SIO.

Zachęcamy również do zapoznawania się z aktualnościami publikowanymi na stronie www.cie.men.gov.pl, sekcja „System Informacji Oświatowej”, zakładka „Aktualności” oraz w „Strefie Pracownika”, zakładka „Aktualności”.

Metryka

Organizacja: Centrum Informatyczne Edukacji

Wytworzył(a): Michał Nowacki

Wprowadził(a): Michał Nowacki

Data wytworzenia: 2017-07-25

Data modyfikacji: 2020-08-18