Składanie zamówień głównych na podręcznik do klasy II i III

20.06.2016 r.

Szanowni Państwo Dyrektorzy Szkół,

Uprzejmie informuję, że udostępniliśmy Państwu formularze umożliwiające złożenie:

 1. przez publiczne szkoły podstawowe i publiczne ogólnokształcące szkoły muzyczne I stopnia Zapotrzebowania na podręcznik zapewniany przez MEN;
 2. przez niepubliczne szkoły podstawowe i niepubliczne ogólnokształcące szkoły muzyczne I stopnia Wniosku o wyposażenie w podręczniki:
  1. do klasy III szkoły podstawowej – część I.
   Część I podręcznika składa się z 3 książek (edukacja zintegrowana A, edukacja zintegrowana B, matematyka). Zamówienia składane będą na 3 książki dla każdego ucznia klasy III (komplet) oraz dodatkowo 6 książek na każdy oddział klasowy (2 komplety);
  2. do klasy II szkoły podstawowej – część I, ale tylko na brakujące egzemplarze podręcznika.
   Część I podręcznika składa się z 3 książek (edukacja zintegrowana A, edukacja zintegrowana B, matematyka). Zamówienia składane będą na 3 książki dla każdego ucznia (komplet), dla którego brakuje podręczników oraz dodatkowo 3 książki na każdy oddział klasowy (1 komplet).

Zapotrzebowania i Wnioski na podręcznik do klasy I będą składane w ramach zamówień uzupełniających (jeśli będzie taka potrzeba), w związku ze znacznie mniejszą liczbą dzieci w klasach pierwszych od września br. niż liczba podręczników już dostarczonych do szkół w poprzednich dwóch latach.

Metryka

Organizacja: Centrum Informatyczne Edukacji

Wytworzył(a): Michał Nowacki

Wprowadził(a): Michał Nowacki

Data wytworzenia: 2016-06-20

Data modyfikacji: 2018-07-19